NOWOŚCIINTEGRACJA KASY ONLINE Z TERMINALEM PŁATNICZYM


Od 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy, którzy mają kasy ONLINE oraz terminal płatniczy muszą zintegrować oba urządzenia, zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących.
Komunikacja musi odbywać się po protokole ECR-EFT. Za brak integracji grozi kara w wysokości 5 tysięcy złotych!
Przypominamy, że wszystkie kasy ONLINE mają zaimplementowany protokół ECR-EFT (na pewno na dzień dzisiejszy bez problemu działają kasy Novitus oraz Posnet, pozostałe Aclas i Farex powinny mieć przygotowane rozwiązania już w styczniu).POLSKI ŁAD: OBOWIĄZEK PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWYCH


Większość zapisów Polskiego Ładu wejdzie w życie już za niecały miesiąc. Dla naszej branży i naszych klientów jedną z najważniejszych kwestii jest obowiązek płatności bezgotówkowych.
Od 1 stycznia 2022 roku przedsiębiorcy ewidencjonujący sprzedaż na urządzeniach fiskalnych (kasach i drukarkach fiskalnych, ONLINE i starszego typu) będą musieli umożliwić klientom płatności bezgotówkowe.
Nowy obowiązek obejmuje tylko przedsiębiorców zobligowanych do stosowania kas rejestrujących.

ROZWIĄZANIA dla GASTRONOMII

Prosty ale kompleksowy. Jeśli potrafisz używać tabletu potrafisz używać GoPOS! Nawet zaawansowana funkcjonalność taka jak dzielenie rachunków czy zwroty jest bardzo intuicyjna i prosta. Dzięki intuicyjnemu projektowi, połączyliśmy złożone funkcjonalności z prostotą i elegancją. Nauczenie się sprzedaży z GoPOS zajmuje chwile. Nie trać czasu swojego i swoich pracowników na godzinne szkolenia z obsługi systemu sprzedażowego!
Z aplikacją Dotykačka możesz naprawdę wiele. Każda z proponowanych przez nas licencji: ŁATWO, KOMPLET oraz NIEOGRANICZONA obejmuje oprogramowanie kasowe online i magazynowe o wielu praktycznych funkcjach, w tym na przykład zarządzania zdalnego. Wiele możliwości, niskie koszty, profesjonalne wsparcie techniczne i brak długotrwałych zobowiązań sprawiają, że Dotykačka to atrakcyjna propozycja dla małych i średnich przedsiębiorców.
Storyous to łatwe w obsłudze oprogramowanie, wypełniające niszę pomiędzy kasami fiskalnymi, a drogimi i skomplikowanymi systemami POS. Oparto je o abonament, chmurę danych oraz system operacyjny Android, które pozwoliły na stworzenie oprogramowania oferującego maksimum korzyści przy stosunkowo niskiej cenie. Storyous zostało stworzone dla gastronomii przez osoby mające związek z tą branżą i rozumiejące jej codzienne potrzeby i problemy.