NOWOŚCI
KASA ZA TERMINALE - weź 200zł, 400zł lub nawet 600zł PREMII


WEŹ PREMIĘ NAWET DO 600zł

CO ZYSKASZ DZIĘKI NASZEJ AKCJI:
- 200, 400 lub 600zł – wartościowa Premia dla Ciebie za korzystanie z terminali PayTel
- Minimum formalności – szybki przelew Premii na Twoje konto firmowe
- Szybkie uruchomienie w Twojej firmie płatności bezgotówkowych PayTel za 0zł
- Możliwość objęcia promocją nie tylko nowo zakupionych urządzeń fiskalnych, a także nabytych po 1 lipca 2019r.

Każda firma biorąca udział w naszej Akcji może skorzystać aż trzykrotnie z Premii i otrzymać łącznie nawet 600zł, wtedy do promocji należy zgłosić 3 pary promocyjne. Zawierając z firmą PayTel umowę najmu terminali, możesz z nimi połączyć w promocyjną parę nie tylko nowo zakupione urządzenia fiskalne NOVITUS i ELZAB! Aby zwiększyć Twoje szanse na Premię, do pary z nowym terminalem możesz użyć także urządzeń fiskalnych już posiadanych, pod warunkiem, że zostały one nabyte po 1 lipca 2019r.

Do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel, nabyte w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji, wskazanym w Regulaminie. Potem czeka Cię już tylko wypełnienie prostego formularza i możesz czekać na Twoją Premię. Warunkiem wypłaty jest pozytywna weryfikacja danych z formularza przez organizatora Promocji. Nie czekaj za długo, akcja trwa tylko do 30 listopada 2020r. Nie przegap szansy na darmową kasę dla Twojej firmy.

FORMULARZ oraz REGULAMIN na stronie: www.kasazaterminale.pl

ROZWIĄZANIA dla GASTRONOMII

Prosty ale kompleksowy. Jeśli potrafisz używać tabletu potrafisz używać GoPOS! Nawet zaawansowana funkcjonalność taka jak dzielenie rachunków czy zwroty jest bardzo intuicyjna i prosta. Dzięki intuicyjnemu projektowi, połączyliśmy złożone funkcjonalności z prostotą i elegancją. Nauczenie się sprzedaży z GoPOS zajmuje chwile. Nie trać czasu swojego i swoich pracowników na godzinne szkolenia z obsługi systemu sprzedażowego!
Z aplikacją Dotykačka możesz naprawdę wiele. Każda z proponowanych przez nas licencji: ŁATWO, KOMPLET oraz NIEOGRANICZONA obejmuje oprogramowanie kasowe online i magazynowe o wielu praktycznych funkcjach, w tym na przykład zarządzania zdalnego. Wiele możliwości, niskie koszty, profesjonalne wsparcie techniczne i brak długotrwałych zobowiązań sprawiają, że Dotykačka to atrakcyjna propozycja dla małych i średnich przedsiębiorców.
Storyous to łatwe w obsłudze oprogramowanie, wypełniające niszę pomiędzy kasami fiskalnymi, a drogimi i skomplikowanymi systemami POS. Oparto je o abonament, chmurę danych oraz system operacyjny Android, które pozwoliły na stworzenie oprogramowania oferującego maksimum korzyści przy stosunkowo niskiej cenie. Storyous zostało stworzone dla gastronomii przez osoby mające związek z tą branżą i rozumiejące jej codzienne potrzeby i problemy.