PAYTEL - POLSKA BEZGOTÓWKOWA

Dołącz do Programu POLSKA BEZGOTÓWKOWA

Paytel - Polska Bezgotówkowa


Czy przedsiębiorca ponosi jakiekolwiek koszty związane z uczestnictwem w Programie?
Przedsiębiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Jeśli obrót przekroczy tę kwotę, przedsiębiorcy będą naliczane opłaty zgodne z umową z agentem rozliczeniowym.


Z kim przedsiębiorca podpisuje umowę chcąc skorzystać z oferty Programu?
Przedsiębiorca, jeśli spełnia wszystkie odpowiednie kryteria pozwalające mu uczestniczyć w Programie, podpisuje umowę z wybranym przez siebie agentem rozliczeniowym (operatorem płatności bezgotówkowych), biorącym udział w Programie. Umowa jest podpisywana na okres co najmniej 12 miesięcy.


Jakie warunki będą obowiązywały po 12 darmowych miesiącach?
Każda z instytucji biorących udział w Programie Polska Bezgotówkowa może proponować inne warunki po 12 miesiącach bez opłat. W celu poznania szczegółów współpracy przedsiębiorca powinien skontaktować się z wybranym przez siebie agentem rozliczeniowym lub bankiem.


Ile terminali przedsiębiorca może otrzymać w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?

Przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie 3 terminale. Dla każdego terminala okres dofinansowania jest liczony przez 12 miesięcy osobno, od momentu jego instalacji.


Jakie warunki przedsiębiorca musi spełnić, żeby skorzystać z Programu?

Program jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowali płatności bezgotówkowych. Do Programu mogą przystąpić sieci handlowo-usługowe – obejmujące mniej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek